نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر زنان
0

بهترین متخصص زنان در لاهیجان

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر زنان

در طی زندگی همه بانوان برای انجام چکاپ‌ های دوره‌ ای، انجام زایمان و طی کردن دوره بارداری و حتی رفع بیماری‌ های زنانه به متخصصانی نیاز دارند که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را دارا هستند.

اما مهم است بدانید که بررسی سلامت بدن از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه داشته باشید، مهم است که در زمان مناسب برای انجام چکاپ‌ های ماهانه و سالانه اقدام کرده و متخصصانی که در زمینه زنان فعالیت هستند با بررسی بیشتر جزئیات می‌ توانند وضعیت بدن را ارزیابی کنند و اگر آسیب و عارضه ای وجود داشته باشد خیلی زود با بهترین شیوه‌ های درمانی آن را رفع خواهند کرد.

اما چندین نکته مهم را باید در انتخاب پزشک رعایت کنید، مهم است که متخصصان دارای تحصیلات تکمیلی بوده و با وجود مهارت، دانش و آگاهی زیادی که دارند در بهبود آسیب‌ های جسمانی به بیماران کمک شایانی خواهند کرد، اما تجربه متخصصان یک معیار اساسی برای انتخاب آنها است.

معمولاً بانوان سعی دارند متخصصانی را انتخاب کنند که تجربه و مهارت زیادی داشته و از نظر تشخیص کمترین میزان خطا را داشته باشند.

یکی دیگر از نکات مهمی که در انتخاب پزشک باید به آن توجه کنید تخصص فرد است، متخصصان در زمینه‌ هایی همچون ناباروری، مراقبت‌ های بارداری، زایمان، یائسگی و جراحی‌ های زنان تجربه و مهارت خاصی دارند شما باید مطابق با نیاز خود پزشکانی را انتخاب کنید که در زمینه‌ های متفاوت با تجربه باشند.

اینکه پزشکان دارای اعتماد به نفس باشند به بیماران خود حس بهتری انتقال می‌ دهند، زمانی که پزشک مصمم و به صورت حرفه‌ ای مشکلات و بیماری‌ های زنانه را بررسی کند و شیوه‌ های درمانی را در پیش بگیرند از نظر مراجعین و بیماران مورد تایید قرار گرفته و فرد مورد نظر با اعتماد به گفته و حرف پزشک روش درمانی را در پیش می‌ گیرد.

اما این نکته را هنگام انتخاب پزشک در نظر داشته باشید که مطب یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارند به محل زندگی شما نزدیک باشد تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی با پزشک خود در ارتباط باشید.

همچنین اخلاق حرفه‌ ای و نحوه برخورد متخصصان با بیماران مسئله مهمی است که به آن توجه ویژه میشود، معمولاً مراجعین انتظار دارند که پزشک با آنها برخوردی صمیمانه داشته باشد تا بتوانند به راحتی مسائل و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند.

ویژگی های بهترین پزشک زنان

ویژگی های بهترین پزشک زنان

ویژگی های بهترین پزشک زنان

با توجه به توضیحات دکتر نرجس شعاع حسنی: همه بانوان باید در طی زندگی چندین مرحله تحت نظر متخصصین زنان قرار بگیرند، بانوان موظفند که در طی سال حداقل یک بار معاینات فیزیکی را انجام داده و در صورت نیاز با انجام تست پاپ اسمیر از وضعیت خود مطلع شوند، همچنین مهم است که در دوره بارداری تحت نظر پزشک قرار گرفته و تا پایان زایمان این روال پیدا کند.

اما متخصصانی که در زمینه زنان فعالیت دارند در روند جراحی‌ های تخصصی نیز مهارت کافی داشته و می‌ توانند هرگونه بیماری‌ های مربوط به زنان از جمله آسیب‌ های رحمی را درمان کنند، در کشور ما متخصصین زنان و زایمانی فعالیت دارند که تجربه و مهارت بسیار زیادی داشته و خبره‌ ترین آنها در استان گیلان و دیگر شهرها فعالیت دارند.

دکتر نرجس شجاع حسنی از متخصصین برتر در این زمینه است که خدمات درمانی بسیار نوین و البته خوبی را به بانوان ارائه می‌ دهد، دکتر شجاع حسنی متولد سال ۱۳۶۰ است که تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه گیلان سپری کرده و مقطع پزشکی عمومی را در این دانشگاه به اتمام رسانده است.

دکتر شجاع حسنی تحصیلات تکمیلی و تخصص خود را در دانشگاه تهران سپری کرده و از همان سال طبابت را آغاز نمود، این متخصص برتر در زمینه زنان و زایمان توانسته است خدمات درمانی نوین را به مراجعین خود ارائه داده و با رضایت بسیار زیاد بیماران مواجه است، به همین دلیل است که این پزشک در استان گیلان از متخصصین برتر شناخته شده و با وجود خدمات نوین و کاربردی توانسته است جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

پزشکانی همچون دکتر شجاع حسنی علاوه بر مهارت زیاد در طبابت با وجود اخلاق حرفه‌ ای که دارند در برقراری ارتباط با مراجعین خود موفق بوده و این مسئله نه تنها باعث بهبود سریع تر آسیب‌ های جسمانی بیماران میشود بلکه از نظر روانی نیز شرایط متعادلی خواهند داشت.

با این حال مهم است که در انتخاب پزشک خود دقت کرده و نه تنها بر شیوه‌ های درمانی پزشک بلکه بر دیگر مسائل همچون نحوه برخورد پزشک با بیمار و حساسیت و پیگیری پزشک دقت نمایید.

بهترین زمان مراجعه به پزشک زنان

همواره باید بدانید که انجام چکاپ های سالانه و ماهانه و تحت نظر قرار گرفتن مسئله مهمی است که برای تمامی افراد به ویژه بانوان اهمیت ویژه‌ ای دارد، بانوان موظفند که در طی سال حداقل یک مرتبه برای انجام معاینات فیزیکی به مراکز مربوطه مراجعه نمایند.

همچنین بانوان موظفند که برای انجام تست پاپ اسمیر در زمان مناسب اقدام کرده و با این کار از سلامت رحم و عملکرد صحیح آن مطلع خواهند شد، برخی از بانوان تنها پس از مشاهده علائم بیماری و آسیب‌ های جسمانی به پزشک مراجعه می‌ کنند قطعاً این کار اشتباه است و عواقب و عوارض زیادی در پی دارد.

علاوه بر انجام چکاپ‌ های مرتب بانوان باید برای آغاز دوره بارداری به پزشک مراجعه نمایند مهم است که سه ماه قبل از اقدام به بارداری تحت نظر قرار گرفته و از انواع مکمل‌ ها استفاده نمایید، همچنین با آغاز دوره بارداری باید به طور ماهانه برای بررسی و روند رشد جنین به پزشک مراجعه کرده و آزمایشات تکمیلی دوره بارداری را انجام دهید.

اما با اتمام دوره بارداری طی کردن پروسه زایمان مسئله مهمی است که تنها به دست متخصصین زنان انجام میشود، به یاد داشته باشید که اگر در معرض آسیب‌ ها و بیماری‌ های رحمی قرار دارید و یا در خانواده سابقه بیماری‌ های خاص مانند سرطان دهانه رحم را داشته‌ اید حتماً تحت نظر قرار گرفته و پیش از بروز این آسیب در حد شدید و وسیع با چکاپ‌ های مرتب از گسترش آن جلوگیری نمایید.

خدمات درمانی ارائه شده توسط متخصصین زنان

خدمات درمانی ارائه شده توسط متخصصین زنان

خدمات درمانی ارائه شده توسط متخصصین زنان

امروزه تمامی متخصصان تلاش خود را به کار گرفته تا با روش‌ های نوین و کاربردی خدمات درمانی و زیبایی را به بانوان ارائه دهند، متخصصین فعال در حوزه زنان علاوه بر انجام روش‌ های درمانی برای بهبود آسیب‌ های جسمانی می‌ توانند خدمات زیبایی را به بانوان ارائه دهند.

عمل‌ های ترمیمی و زیبایی ناحیه واژن امروزه طرفداران بسیار زیادی داشته و از آنجایی که با نتایج مثبت و خطرات بسیار محدود همراه است استقبال بی‌ نظیری از آن به عمل آمده است.

اغلب متخصصانی که در زمینه زنان فعالیت دارند علاوه بر ارائه خدمات درمانی، سایر روش‌ های تخصصی برای زیبایی و رفع آسیب‌ های ناحیه واژن را به بانوان ارائه می‌ دهند، از مهمترین آنها می‌ توان به لابیاپلاستی، پرینورافی، کربوکسی تراپی، لیزر درمانی و سایر جراحی‌ های پیشرفته اشاره کرد.

ناحیه تناسلی بانوان بسیار حساس و آسیب پذیر است و بانوان می‌ توانند با وجود مشکلاتی در عملکرد ناحیه تناسلی و حتی ظاهر آن به پزشک مراجعه کرده و ضمن انجام روش‌ های آسان اما کاربردی هرگونه مشکل و اختلال پیش آمده را رفع نمایند.

متخصصان برتر با مهارت زیاد و البته به کارگیری تجهیزات نوین و پیشرفته بهترین خدمات درمانی و زیبایی را به بانوان ارائه داده و آنها را به خواسته و نیازی که دارند می‌ رسانند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادات ویژه

  • دانستنی ها
  • آموزش آرایش
  • اخبار تکنولوژی
  • طلا و جواهرات
8 مورد از تنهاترین حیوان جهان: رازگشایی از زندگی انفرادی موجودات

8 مورد از تنهاترین حیوان جهان: رازگشایی از زندگی انفرادی موجودات

1 روز پیش
10 حقیقت گاو دریایی که نمیدونستید!

10 حقیقت گاو دریایی که نمیدونستید!

3 روز پیش
راز بقا در کندی: 10 حیوان آهسته که با سرعت خود دنیا را فتح می‌کنند

راز بقا در کندی: 10 حیوان آهسته که با سرعت خود دنیا را فتح می‌کنند

3 روز پیش

10 حیوان شنوا ی برتر جهان که نمیدانستید!

4 روز پیش
نقش حنا پروانه روی دست

زیباترین و جدیدترین مدل های نقش حنا پروانه روی دست 1403

3 ماه پیش
مدل های آرایش ساده دخترانه

جدیدترین و شیک ترین مدل های آرایش ساده دخترانه بهار 1403

3 ماه پیش
سنجاق‌های سر بافتی فانتزی

جدیدترین سنجاق سر بافتنی فانتزی دخترانه 2024

3 ماه پیش
طرح ناخن ساده و شیک

جدید ترین و بهترین طرح ناخن ساده و شیک 2024

4 ماه پیش
طبق مطالعات: زمان ممکن است سرابی باشد که توسط فیزیک کوانتومی ایجاد شده است

طبق مطالعات: زمان ممکن است سرابی باشد که توسط فیزیک کوانتومی ایجاد شده است

5 روز پیش
بهترین کولرهای گازی بازار ایران

راهنمای خرید بهترین کولرهای گازی بازار ایران تابستان 1403

1 ماه پیش
سیستم‌عامل visionOS 2

سیستم‌عامل visionOS 2، جادوی واقعیت مجازی؛ از تئاتر خصوصی تا سینمای چند بعدی

1 ماه پیش
5 تا از بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت

5 تا از بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت

2 ماه پیش
دستبند طلا دخترانه

جدیدترین و به روزترین مدل های دستبند طلا دخترانه 2024

2 ماه پیش
گردنبند قاب عکس

جدیدترین مدل های گردنبند قاب عکس 2024

3 ماه پیش
گوشواره طرح خورشید

جدیدترین مدل های گوشواره طرح خورشید 2024

3 ماه پیش
انگشتر طلای طرح گل

بهترین و جدیدترین مدل های انگشتر طلای طرح گل 2024

3 ماه پیش