کادیلاک اسکالید V
0

معرفی کادیلاک اسکالید V

کادیلاک اسکالید V به مدت طولانی به عنوان نماینده برجسته این برند شناخته می‌شود، ابعاد بزرگ و ظاهر پرخشون و خیره‌کننده‌اش نشان‌دهنده نگاه غرورآمیز و لوکس آمریکایی به تجربه لوکس است. اگرچه بر اساس تأسیسات مشابه با شورلت تاهو، شوبربان و جی‌ام‌سی یوکون ساخته شده است، اما اسکالید مورد مناسب برای رقابت با سایر اس‌یوی‌های لوکس بزرگ مانند لینکلن ناویگیتور، جیپ گرند واگونیر و مرسدس-بنز GLS-Class قرار می‌گیرد. با وب سایت نمیدونستم همراه باشید تا خودرو کادیلاک اسکالید V را برای شما معرفی کنیم

طراحی کادیلاک اسکالید V

اسکالید به عنوان نماینده‌ای از جدیدترین طراحی‌ها و عناصر زیبایی در خطوط خودروسازی کادیلاک محسوب می‌شود. این خودرو با طراحی بزرگ، ضخیم و مجلل خود، همچنان به عنوان یکی از نمونه‌های ظاهری متمایز و خاص در جاده‌ها و خیابان‌ها شناخته می‌شود. طراحی جلویی با گریل بزرگ و برجسته‌ای که به شیوه‌ای شیک و مدرن طراحی شده است، تجربه رانندگی و استفاده از اسکالید را به تجربه‌ای لوکس و منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند.

چرخ‌های آلیاژی ۲۲ اینچی به عنوان استاندارد

هر اسکالید مدل ۲۰۲۳ اظهاری منحصر به فرد دارد. با چرخ‌های آلیاژی ۲۲ اینچی که منحصر به فرد هستند و طراحی شده‌اند تا هر مدل را به نمایش بگذارند، سبک منحصر به فرد خود را در حرکت قرار دهید.

نمایی از کنار ماشین کادیلاک اسکالید

نورپردازی اولترامدرن

چراغ‌های سرپنجره‌های نازک و بلند، اسکالید SUV سایز کامل را از سایر خودروها تفکیک می‌کنند. به دقت نگاه کنید و در هر چراغ جلو، نقش نام کدیلاک به صورت ظریف حک شده است، همچنین جزئیات زینتی دور محوطه چراغ جلو نیز مشاهده می‌شود.

چراغ جلوی کلادیلاک اسکالید

چراغ جلوی کلادیلاک اسکالید میتوانند با نورپردازی خود بخش قابل توحهی مرز دید راننده را افزایش دهند

لامپ‌های LED نور پرتوی کادیلاک اسکالید V

تماشاگران به تعجب می‌افتند وقتی نور تایل‌لامپ‌های LED سه‌بعدی و با ارتفاع 3 فوت شب را روشن می‌کنند. تابه‌های نور مانند جواهر دارای انیمیشن هماهنگی شده هستند که هنگام نزدیک شدن و دور شدن از خودرو فعال می‌شوند، همچنین تصویر معرفی کدیلاک حک شده به وسیله لیزر نوری درون آن قرار دارد.

چراغ عقب کادیلاک اسکالید

چراغ عقب کادیلاک اسکالید دارای نور زیادی است که میتواند رانندگان پشت سری را از کاهش سرعت های خودرو اگاه کند

موتور، گیربکس و عملکرد کادیلاک اسکالید V

SUV بزرگترین کادیلاک توسط موتور V-8 استاندارد با ظرفیت 6.2 لیتری و توان 420 اسب‌بخار به قدرت می‌پیوندد و می‌تواند نیمی از سیلندرهای خود را در حالت صفر بارانندگی غیرفعال کند تا سوخت را صرفه‌جویی کند؛ همچنین یک موتور دیزلی با خط مستقیم شش سیلندری با ظرفیت 3.0 لیتر نیز در دسترس است. یک گیربکس اتوماتیک 10 سرعته به صورت استاندارد با هر دو موتور عرضه می‌شود و خریداران می‌توانند از تنظیمات پیشرانه دو یا چهار چرخ استفاده کنند.

مانند همکاران خود، نسل کنونی Chevrolet Tahoe و Suburban و GMC Yukon، اسکالید روی ترکیبی مستقل قرار دارد که فضای بیشتری در ردیف سوم ایجاد می‌کند، که در مدل سالید راک‌آکس قبلی آسیب دیده بود. مدل‌های با کلاس‌های بالاتر همچنین ترکیبی تحت عنوان آمپونی هوا با ضبط‌کننده‌های تطبیقی ارائه می‌دهند.

موتور کادیلاک اسکالید

موتور کادیلاک اسکالید یکی از قوی ترین موتور های حال حاضر دنیا است

 

در تست هایی که ازین خودرو گرفته شده است ، مدل ESV اسکالید با موتور V-8 به سرعت 60 مایل در ساعت در تنها 5.9 ثانیه دست پیدا کرد. موتور دیزلی با توان 277 اسب‌بخار تقریباً عملکرد خطی موتور V-8 استاندارد را تحویل نمی‌دهد، اما برای برخی از خریداران، این تضاد ارزش بهبود اقتصاد سوخت و شتابندگی 460 پوند-فوت نهایی در حد پایین می‌باشد.

برای طرفداران اسکالید با نیاز به سرعت، تنها مدل V مناسب است. این مدل با موتور V-8 فوق‌شارژ 6.2 لیتری و قدرت 682 اسب‌بخار توانایی تولید توان کافی را دارد تا این SUV بزرگ را در تنها 4.3 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برساند. در طی آزمایش اولیه تست ما، ما از قدرت واحد V-8 و صدای بم موتور تحت تأثیر قرار گرفتیم. تغییرات اعمال شده بر روی تعلیق این SUV باعث بهبود کنترل آن در مقایسه با مدل معمولی می‌شود، اما اسکالید همچنان احساس کمی سبک‌پا را در مقایسه با رقبا مانند Mercedes-AMG GLS63 یا BMW Alpina XB7 ندارد.

پایداری در مسیر

در تلاش برای کنترل جرم بزرگ اسکالید در یک جاده مارپیچ یا حتی یک مسیر تراک، کادیلاک نمی‌توانست فقط به یک سیستم تعلیق عادی اکتفا کند. اسکالید-V از آمدگی دمپرهای کنترل میدانگاه مغناطیسی 4.0 با قابلیت تنظیم الکترونیکی بر روی یک سیستم چرخه هوا نیز تجهیز شده است.

با استفاده از تنظیم خاصی برای حالت عملکردی V-Mode در اسکالید، سیستم تعلیق 0.8 اینچ فشرده‌شده و باعث بهبود رفتار در کنترل می‌شود، در همین حال دمپرهای قابل تنظیم مغناطیسی به طور واکنشی سفت‌تر می‌شوند تا جابجایی بدنه، شیب و شروع به کم‌شدن را کاهش دهند. در حالت V-Mode، راننده قادر است تنظیمات تعلیق، کالیبراسیون استیرینگ، حساسیت پدال ترمز، حالت AWD، حالت عملکرد موتور و حتی صدای V-8 را با حالت‌های تور، اسپرت و استلت تنظیم کند.

حالت V-Mode همچنین به راننده اجازه می‌دهد با فشردن پدال ترمز در حالی که همچنین گاز را تا کمال فشار دهد، وارد حالت کنترل راه اندازی (Launch Control) شود. به این ترتیب، گفته می‌شود که این سیستم به اسکالید کمک می‌کند تا در تنها 4.4 ثانیه به سرعت 60 مایل بر ساعت برسد و در 12.74 ثانیه با سرعت 110 مایل بر ساعت مسیر چهارمایل را طی کند. این برای یک SUV لوکس با وزن 6217 پوند و تایرهای  Bridgestone Alenza  همه‌فصل، نسبتاً خوب است.

نمای از بالای کادیلاک ایکالید

مصرف سوخت و عملکرد واقعی کادیلاک اسکالید V

مدل‌های اسکالید با پیشرانه به چرخ‌های عقب در مصرف سوخت شهری 14 مایل بر گالن، مصرف سوخت بزرگراهی 19 مایل بر گالن و میانگین مصرف سوخت 16 مایل بر گالن ارزیابی می‌شوند؛ اضافه کردن سیستم چهار چرخ‌متحرک مصرف سوخت بزرگراهی را به 1 مایل بر گالن کاهش می‌دهد. مدل عملکردی V با مصرف سوخت کمتری همراه است، با ارزیابی‌های EPA به ترتیب مصرف سوخت شهری 11 مایل بر گالن و مصرف سوخت بزرگراهی 16 مایل بر گالن.

انتخاب موتور توربو دیزل تفاوت قابل توجهی ایجاد می‌کند، با تخمین‌های EPA تا مصرف سوخت شهری 21 مایل بر گالن و مصرف سوخت بزرگراهی 27 مایل بر گالن. در مسیر آزمایش مصرف سوخت بزرگراهی با سرعت 75 مایل در ساعت، اسکالید با چرخ‌های عقب مجهز به موتور دیزل اختیاری توانست مصرف سوختی در حدود 26 مایل بر گالن داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره مصرف سوخت اسکالید، به وب‌سایت EPA مراجعه کنید.

کابین و امکانات داخلی کادیلاک اسکالید V

به عنوان نماینده‌ی برتر کادیلاک، اسکالید سطح لوکس داخلی را به تجربه‌ی شما اضافه می‌کند. چرم مصنوعی در نسخه‌ی پایه Luxury استفاده می‌شود، اما تمام مدل‌های دیگر چرم واقعی را دریافت می‌کنند، و مدل‌های Platinum چرم نرم نیمه آنیلین را دریافت می‌کنند.

داشبورد و پنل‌های در و دسته‌های در با چرم پوشش داده شده، توری‌های آلومینیومی اسپیکر و روشنایی محیط داخلی قابل تنظیم ظاهری لوکس را فراهم می‌کنند. مانند مدل خارج شده، هر دو مدل استاندارد و مدل با محور بلند ارائه شده‌اند، که مدل با محور بلند فضای بیشتری برای سواران ردیف سوم و فضای بار بیشتری ارائه می‌دهد.

کادیلاک اسکالید را در بخش الکترونیکی به طور کامل تجهیز کرده است. نقطه عالی در اینجا داشبورد دیجیتال است، که از سه نمایشگر OLED منحنی تشکیل شده است که به صورت لایه‌هایی در هم پیچیده می‌شوند تا یک فضای دیجیتال 38 اینچی ترکیبی خلق کنند، برخی از آن‌ها به عنوان تابلوی سرعت راننده عمل می‌کنند در حالی که بخش دیگر سیستم سرگرمی CUE را برای راننده و سرنشین نشان می‌دهد.

کابین کادیلاک اسکالید

 

ویژگی‌های فناوری دیگر شامل سیستم ناوبری با واقعیت افزوده و بسته سرگرمی صندلی‌های عقب با دو نمایشگر 12.6 اینچی با قابلیت پخش است. ادغام Apple CarPlay/Android Auto و یک نقطه دسترسی Wi-Fi نیز به صورت استاندارد در دسترس است. کادیلاک با شرکت صدا و آکوستیک AKG برنده جایزه گرمی همکاری کرده است تا سیستم‌های صوتی استاندارد و اختیاری اسکالید را توسعه دهد.

یک سیستم صوتی 19 اسپیکری با نام Studio Sound بر روی مدل‌های Luxury، Sport و Premium Luxury به صورت استاندارد است، اما تریم‌های Platinum سیستم AKG Studio Reference با 36 اسپیکر دریافت می‌کنند.این سیستم به دلیل مجموعاً 36 اسپیکر در سراسر اسکالید V از جمله در هدرست‌ها و سقف، صدای فراگیر سه‌بعدی دارد. نمایشگر کلیدی، 14.2 اینچ داشبورد دیجیتال است که قادر به افزایش واقعیت افزوده است تا تصویر زندهٔ آنچه در جلوی اسکالید  قرار دارد و مسیرهای ناوبری بر روی داشبورد اضافه شوند.

همه ویژگی‌های پیشرفته به موتور و تعلیق نیامده‌اند. اسکالید-V به همراه داشتن داخلی نسخه Platinum اسکالید با مواد سیاه یا Dark Auburn و تزئینات Zebra Wood به عنوان استاندارد عرضه می‌شود. هر سه ردیف دارای چرم طبیعی هستند و صندلی‌های جلو دارای ماساژ قدرتی هستند. فرمان با علامت “V” همچنین برای مناطق و شرایط آب و هوایی سرد هم گرم شده است. صفحه نمایش OLED منحنی که در نسل جدید اسکالید معرفی شد، با قطر 38 اینچ مانده است و “دو برابر چگالی پیکسل یک تلویزیون 4K” دارد، طبق گفته کدیلاک.

این سیستم به دلیل مجموعاً 36 اسپیکر در سراسر اسکالید V از جمله در هدرست‌ها و سقف، صدای فراگیر سه‌بعدی دارد. نمایشگر کلیدی، 14.2 اینچ داشبورد دیجیتال است که قادر به افزایش واقعیت افزوده است تا تصویر زندهٔ آنچه در جلوی اسکالید  قرار دارد و مسیرهای ناوبری بر روی داشبورد اضافه شوند.

از دیگر امکانات موحود میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

یخچال کنسول با حالت فریزر

یخچال کنسول با حالت فریزر، که به آسانی در میان کنسول مرکزی قرار گرفته است، امکان دسترسی آسان به نوشیدنی‌هایی خنک را برای شما فراهم می‌کند. این فضای بزرگ و با عایق خوب می‌تواند حداکثر شش بطری 24 اونسی از نوشیدنی مورد علاقه‌تان را با دماهایی در بازه از ۴۱ تا ۲۳ درجه فارنهایت در حالت فریزر نگه دارد.

صندلی‌های گرم کننده و تهویه‌یافته

صندلی‌های گرم کننده و تهویه‌یافته با ۱۶ جهت تنظیم قدرت برای راننده و همراه جلویی با پوشش چرم Full Semi-Aniline و تنظیمات ماساژ، می‌توانند به شما و همراه جلویی‌تان کمک کنند تا در هوای سرد، در سفرهای طولانی یا پس از یک روز طولانی از دنبال کردن اهداف‌تان، آرام و راحت باشید.

نورپردازی محیطی

یک کابینی ایجاد کنید که حالت ذهنی شما را منعکس کند. نورپردازی محیطی داخلی و لوله‌های نوری با 26 گزینه رنگ، به شما اجازه می‌دهد از طیفی از رنگ‌های آرامش‌بخش انتخاب کنید.

سقف شیشه‌ای ULTRAVIEW

با سقف شیشه‌ای UltraView، دیدگاه‌های جدیدی را باز کنید که راننده و تمام مسافران را به مناظر پانورامی می‌برد. کنترل کیلت، لغزش، باز و بسته‌شدن سریع و کنترل پرده خورشیدی، گزینه‌های وسیعی را برای لذت بردن به شما می‌دهد.

ظرفیت بارگیری

اسکالید با حداکثر ۱۲۱ فوت مکعب فضای بار*— و حداکثر ۱۴۲.۸ فوت مکعب فضای بار بزرگ* در Escalade ESV — تا زمانی که برای ماجراهای بزرگتر آماده‌اید.

زانندگی با واقعیت افزوده

در حالت رانندگی یکپارچه خودرو، این حالت مشاهده تصویر خیابان زنده را در جلوی خودرو بر روی نمایشگر خوشه با نشانگرهای چرخش و دیگر اطلاعات جهت‌یابی بر روی صحنه پروژه می‌کند. هدایت‌های صوتی یکپارچه از اسپیکرهای چپ یا راست منتشر می‌شوند، به شما در جهت مناسب جهت دادن یک مزیت شناخته‌شده می‌دهد.

نمایشگر تمام لمسی تمام رنگی کادیلاک اسکالید V

هدف‌های خود را به وضوح در جلوی خود نگه دارید. این ویژگی قابل دسترسی پروژه‌ای اطلاعات کلیدی از جمله سرعت، ناوبری، جزئیات تلفن و موزیک را بر روی شیشه جلو در دید خط دیدتان پروژه می‌کند، به شما در تمرکز بر روی جاده‌های پیش‌رو کمک می‌کند.

کمک به خودکار بهبود یافته در پارکینگ

کمک بهبود یافته به پارکینگ خودکار موجود، قادر است به تشخیص مکان‌های پارکینگ موازی و عمودی بپردازد در حالی که خودروی شما به سرعت کمتر از 18 مایل در ساعت حرکت می‌کند. وقتی که این ویژگی یک مکان پارکینگ کافی بزرگ را تشخیص داده، یک صدای بیپ خواهید شنید و دستورالعمل‌هایی در صفحه نمایشگر خودرو یا صفحه نمایش اطلاعات راهنما به شما می‌دهد تا متوقف شده و دنده را به حالت معکوس تغییر دهید. این ویژگی به طور خودکار فرمان، ترمز و دنده را تغییر می‌دهد تا خودروی شما را پارک کند. همچنین می‌تواند به شما در خروج از پارکینگ موازی کمک کند.

امنیت و ویژگی‌های کمک رانندگی

کادیلاک تصمیم دارد که اسکالید خود را به یک نمایشگاه برای فناوری‌های کمک رانندگی تبدیل کند و علاوه بر اینکه بسیاری از ویژگی‌های ایمنی فعال محبوب را به صورت استاندارد ارائه می‌دهد، کادیلاک همچنین سیستم فوق العاده خود یعنی Super Cruise برای تطبیق سرعت را ارائه می‌کند که به رانندگی بدون دست اجازه می‌دهد.

از ویژگی‌های کلیدی ایمنی میتوان به ترمزگیری اتوماتیک استاندارد با تشخیص پیاده‌رو در جلو و عقب اشاره کرد همچنین هشدار خروج از مسیر با کمک نگهدارنده مسیر استاندارد و کنترل سرعت تطبیقی با حالت رانندگی بدون دست به صورت اختیاری از دیگر ویژگی های کلیدی کادیلاک اسکالید نام برد

نتیجه گیری

کادیلاک اسکالید از تجهیزات پیشرفته و ویژگی‌های لوکس برند کدیلاک در آن بهره میبرد. داخلی آن با چوب، چرم، پارچه‌های طراحی شده و فلزات با تمامیت خط‌کشی شده است. یک نمایشگر بزرگ و منحنی تمامی فضای داشبورد را اشغال کرده و به عنوان هم‌زمان یک گویج کلاستر و مرکز اطلاعات عمل می‌کند.

مجموعه‌ای از ویژگی‌های کمک به رانندگی نیز در دسترس است، از جمله سیستم عالی کروز کدیلاک که ادغام کنترل سرعت تطبیقی با یک حالت رانندگی بدون دست را ارائه می‌دهد.خریداران می‌توانند از موتور گازوئیل V8 با ظرفیت 6.2 لیتر یا موتور دیزلی اینلاین شش سیلندر استفاده کنند و امسال کدیلاک یک مدل V-series با توان بالا به خط محصولات اسکالید اضافه کرده است.

اسکالید V در تابستان سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد و با قیمتی ابتدایی 149,990 دلار به عنوان برترین مدل کادیلاک در ترتیب محصولات قرار خواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادات ویژه

  • دانستنی ها
  • آموزش آرایش
  • اخبار تکنولوژی
  • طلا و جواهرات
رازهای شگفت‌انگیز پنگوئن‌ ها: از لانه‌سازی در گوانو تا بچه‌دزدی!

رازهای شگفت‌انگیز پنگوئن‌ ها: از لانه‌سازی در گوانو تا بچه‌دزدی!

1 هفته پیش
دنیای موجودات بی‌دنده عقب: سفری به میان حیواناتی که نمی توانند به عقب حرکت کنند

دنیای موجودات بی‌دنده عقب: سفری به میان حیواناتی که نمی توانند به عقب حرکت کنند

1 هفته پیش
10 حیوانی که به خواب زمستانی میروند

10 حیوانی که به خواب زمستانی میروند

2 هفته پیش
ورزش ذهنی چیست؟ و چگونه میتواند بر زندگی ما تاثیر بگذارد

ورزش ذهنی چیست؟ و چگونه میتواند بر زندگی ما تاثیر بگذارد

2 هفته پیش
نقش حنا پروانه روی دست

زیباترین و جدیدترین مدل های نقش حنا پروانه روی دست 1403

1 ماه پیش
مدل های آرایش ساده دخترانه

جدیدترین و شیک ترین مدل های آرایش ساده دخترانه بهار 1403

1 ماه پیش
سنجاق‌های سر بافتی فانتزی

جدیدترین سنجاق سر بافتنی فانتزی دخترانه 2024

1 ماه پیش
طرح ناخن ساده و شیک

جدید ترین و بهترین طرح ناخن ساده و شیک 2024

2 ماه پیش

بهترین لپ تاپ های Core i5 سال 2024

6 روز پیش
7تا از بهترین آمپلی فایر هدفون در سال 2024

بهترین آمپلی فایر های هدفون در سال 2024

1 هفته پیش
بهترین اسکوتر برقی 2024: برترین اسکوترهای الکترونیکی

بهترین اسکوتر های برقی 2024

1 هفته پیش
مانیتور جدید Skyworth دارای پنل 23.8 اینچی AH-IPS 1080p 100Hz

مانیتور جدید Skyworth دارای پنل 23.8 اینچی AH-IPS 1080p 100Hz

2 هفته پیش
گردنبند قاب عکس

جدیدترین مدل های گردنبند قاب عکس 2024

1 ماه پیش
گوشواره طرح خورشید

جدیدترین مدل های گوشواره طرح خورشید 2024

1 ماه پیش
انگشتر طلای طرح گل

بهترین و جدیدترین مدل های انگشتر طلای طرح گل 2024

1 ماه پیش
گردنبند دخترانه طلا طرح

جدیدترین مدل های گردنبند دخترانه طلا طرح فیل 2024

1 ماه پیش