Lanzador 2028 , نسل جدید لامبورگینی
0

Lanzador 2028 , نسل جدید لامبورگینی

همه ما یک بار توسط طراحی زیبای یک اتومبیل ۲+۲ لامبورگینی GT فریب خورده‌ایم، که طرح مفهومی شگفت‌انگیز آستریون از سال ۲۰۱۵ بود. آستریون وعده‌ای از آیندهٔ یک کوپه لامبورگینی گرند تورینگ هیبرید را ارائه می‌داد، اما متأسفانه هیچ‌گاه به یک مدل تولیدی تبدیل نشد (هرچند روح هیبریدی آن به نوعی در دیگر مدل‌ها مانند اووروس SUV و اتومبیل Revuelto V-12 پلاگین سوپرکار حفظ شده است).

اکنون نوبت مفهوم خودرو الکتریکی لامبورگینی با نام Lanzador به ما می‌رسد تا تصوراتمان را دربارهٔ اینکه یک لامبورگینی کاملاً الکتریکی چگونه می‌تواند باشد، را به چالش بکشد پس با وب سایت نمیدونستم همراه باشی تا این خودرو را برای شما معرفی کنیم

معرفی

مدل لامبورگینی Lanzador سال 2028 به نظر می‌رسد که این سازنده اتومبیل‌های عجیب و غریب را به دوره خودروهای برقی (EV) هدایت می‌کند. طرح جذاب و وحشیانه‌ی  Lanzador، تلاش‌های آینده شرکت را برای گذار به قدرت برقی را پیش‌بینی می‌کند.

این کوپه با ظاهری شاسی بلند به نظر می‌رسد که برای شرکت در مسابقات رالی آماده است، و لامبورگینی می‌گوید که دو موتور برقی آن بیش از یک مگاوات قدرت تولید خواهند کرد – این معادل بیش از 1341 اسب بخار خواهد بود. در حالی که مفهوم Lanzador نسبت به نسبت‌های موتور میانی لامبورگینی را حفظ می‌کند.

Lanzador 2028

“Lanzador” برگفته از تاریخ

نام لانزادور اسپانیایی است و در حالی که می‌تواند به معنای “پرتاب کننده” (مثل بیسبال) ترجمه شود، در اینجا این نام از یک گاو جنگی برنده جایزه گرفته شده است که “بهترین گاو” را در نمایشگاه مادرید در سال ۱۹۹۳ به دست آورد و ارتباط طولانی لامبورگینی با مبارزه با گاو را ادامه داد.

لامبورگینی با توجه به معنای لغوی آن، گفته است که قصد دارد با این نام نشان دهد لامبورگینی چطور “به سمت آینده پرتاب می‌شود”. هرطور که باشد، این نامی مناسب و اسپرت برای چیزی است که خود را یک خودرو اولترا جی‌تی می‌نامد و فضای خودرو برقی را برای لامبورگینی پیشگامی می‌کند.

این خودرو برای این طراحی شده است که “خودروی روزمره” لامبورگینی باشد و قابلیت یک خودروی اسپورت را با کمی انعطاف‌پذیری بیشتر ترکیب کند – بدون اینکه “کاملاً شبیه یک SUV” مثل یوروس شود.

 

طراحی ظاهری

عناصر نورپردازی پسین روی آستریون که به شکل نوک می‌باشند، حالا به شکل شش دایره قرمز منتقل شده‌اند، ارائه‌دهندهٔ یک امضای نورپردازی پسین متفاوت نسبت به طراحی مرتب شدهٔ رویه اوروس می‌شوند. لانزادور همچنین به نظر می‌آید که کمی بلندتر قرار گرفته و حرکت می‌کند، با کف کابین بلند به دلیل بسته‌بندی شاسی باتری شبیه به اسلیج، که آن را به نوعی مانند یک کوپه اوروس می‌نماید – هرچند لمبورگینی اشاره دارد که بالاترین نقطهٔ سقف به ارتفاع کمتر از ۵ فوت اندازه‌گیری می‌شود.

Lanzador 2028

موتور

لامبورگینی  تاکنون اطلاعات رسمی مربوط به اسب‌بخارهای الکتریکی مدل Lanzador را منتشر نکرده است، اما اعلام کرده است پیشرانه الکتریکی جدید لانزادور شامل یک موتور الکتریکی پرقدرت در هر محور است که وعده انتشار تا یک مگاوات انرژی را می‌دهد، یا تقریباً ۱۳۴۰ اسب بخار مضحک که از طریق هر چهار چرخ منتقل می‌شود،

به عبارتی سیستم چهار چرخ متصل بوده و این خودرو دارای دو موتور الکتریکی خواهد بود – یکی در هر سرنشین – که قدرت بالا در حدی بیش از یک مگاوات تولید می‌کند در حالی که مدیریت گشتاور فعال برای حفظ ثبات کمک می‌کند. مشخصاتی مانند برد، گشتاور و جزئیات دیگر هنوز در دسترس نیستند

علاوه بر این، لامبورگینی اعلام کرده است که موتور الکتریکی نصب شده در محور عقب می‌تواند مانند یک دیفرانسیل محدودیت‌شده شبیه‌سازی شده عمل کند تا در کنترل خودرو در زمان انجام خمش به کمک بیاید.

مفهوم ماشین به عنوان یک خودروی نیمه آفرودی با قابلیت رانندگی در مسیرهای دشوار به نمایش گذاشته شد، اما این موضوع تا زمان نزدیک به تولید مدل Lanzador ممکن است تغییر کند. یا اینکه ممکن است ارتفاع بالای خودرو حفظ شده و این خودرو به عنوان یک رقیب برای مدل‌هایی مانند پورشه ۹۱۱ داکار مطرح شود.

Lanzador 2028

داخلی، راحتی و بارگیری

داخل جدیدترین Lanzador جی‌تی از لامبورگینی‌های گذشته الهام گرفته شده است (همچنین از فضاپیماها)، بنابراین تعجب‌آور نیست که قرار است کابین احساس خلبان بودن به راننده بدهد.

خودرو مفهومی Lanzador دارای بدنه دو در است، اما دارای صندلی برای چهار نفر می‌باشد، با دو صندلی نیمه مخروطی در ردیف دوم. داخلی آن به شکلیی ارتقا یافته است یک فضای باری به اندازهٔ بزرگ (برای یک هایپرکار) در پشت خودرو وجود دارد که با تاشو کردن صندلی‌های عقب می‌تواند بزرگتر شود. همچنین، یک جعبه جلویی هم وجود دارد، که همانند خودروهای برقی (EVs) و مدل‌های دیگر موتور میانی لامبورگینی، معمولاً استفاده می‌شود.

داشبورد کابین با نازک بودن طراحی شده تا سبک باشد، و توسط یک الگوی شکل Y روی کنسول مرکزی تعریف می‌شود. صندلی‌ها، پنل‌های در و داشبورد با پارچه مرینو ایتالیایی پوشیده شده‌اند که از پنبه پایدار تولید می‌شود و با دوخت‌های رنگارنگ از الیاف بازیافتی تزئین شده‌اند،

در حالی که فوم صندلی از الیاف بازیافتی چاپ‌شده‌ی سه‌بعدی تشکیل شده و چرم مرینو ایتالیایی پایدار نیز در دسترس است. تاکیدهای کربنی ساختاری درون با استفاده از مواد کامپوزیت کربن بازیافتی دو لایه‌ای توسعه داده شده‌اند، به گفته لامبورگینی.

Lanzador 2028

انتظار نداشته باشید که صفحه نمایش اطلاعات معمولی وسطی موجود باشد. به جای آن، لامبورگینی دو صفحه نمایش جداگانه نصب کرده است، یکی از آنها پشت فرمان برای راننده قرار دارد و دیگری نیز جلوی مسافر نصب شده است. هنوز اطلاعاتی در مورد سایر ویژگی‌های سیستم اطلاعات و سرگرمی در دسترس نداریم، و از آنجا که تاریخ تولید مدل Lanzador بسیار دور است، فناوری‌های خودرویی ممکن است بهتر از وضعیت فعلی تغییر کند. ما همچنان انتظار داریم که ویژگی‌هایی مانند Apple CarPlay و Android Auto، همچنین سیستم صوتی پیشرفته و شارژ بی‌سیم گوشی‌های هوشمند را ببینیم.

 

 

Lanzador 2028

 

جزئیات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف این خودرو در این نقطه به طور معمول مبهم هستند، اما چند نکته وجود دارد. لامبورگینی قرار است سوییت حسگرهای خود را برای سیستم کنترل پویایی رانندگی Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata (LDVI) گسترش دهد، که وعده دارد که به مشتریان امکانات بیشتری برای سفارشی‌سازی ارتباط خودرو با جاده ارائه دهد و بازخورد خودرو بین راننده را بهبود بخشد. حسگرهای جدید در پشت پنل‌های شیشه‌ای در جلوی خودرو نصب شده‌اند.

برخلاف ایدهٔ خام آستریون هیبریدی در سال ۲۰۱۵ که تنها با دنیای واقعی تماس کرد، لامبورگینی این بار مطمئن است که مفهوم لانزادور تا سال ۲۰۲۸ به تولید خواهد رفت

این خودرو در کارخانه سانت‌آگاتا بولونیزه شرکت ساخته می‌شود، که برای تولید لانزادور در طی چند سال آینده گسترش خواهد یافت. در مورد مشخصات نهایی، باید تا نزدیک‌تر به آن تاریخ صبر کنیم، زیرا تکنولوژی EV احتمالاً در طی چهار سال آینده به طور سریع قابلیت‌ها را تغییر خواهد داد و به سود لانزادور خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادات ویژه

  • دانستنی ها
  • آموزش آرایش
  • اخبار تکنولوژی
  • طلا و جواهرات
بزرگترین آبشار جهان: غولی که در زیر امواج پنهان شده است

بزرگترین آبشار جهان: غولی که در زیر امواج پنهان شده است

13 ساعت پیش
10دانستنی جالب در مورد ماریو که نمیدانستید!

10دانستنی جالب در مورد ماریو که نمیدانستید!

1 هفته پیش
10 دانستنی جالب در مورد اکسیژن که نمی دانستید!

10 دانستنی جالب در مورد اکسیژن که نمی دانستید!

2 هفته پیش
10 دانستنی جالب در مورد که مو نمی دانستید!

10 دانستنی جالب در مورد مو که نمی دانستید!

2 هفته پیش
نقش حنا پروانه روی دست

زیباترین و جدیدترین مدل های نقش حنا پروانه روی دست 1403

1 هفته پیش
مدل های آرایش ساده دخترانه

جدیدترین و شیک ترین مدل های آرایش ساده دخترانه بهار 1403

1 هفته پیش
سنجاق‌های سر بافتی فانتزی

جدیدترین سنجاق سر بافتنی فانتزی دخترانه 2024

1 هفته پیش
طرح ناخن ساده و شیک

جدید ترین و بهترین طرح ناخن ساده و شیک 2024

4 هفته پیش
بهترین جارو برقی های رباتی 2023

بهترین جارو برقی های رباتی 2024

8 ساعت پیش
بهترین کارت گرافیک های 2023

بهترین کارت گرافیک های 2024

8 ساعت پیش
7تا از بهترین آمپلی فایر هدفون در سال 2024

بهترین آمپلی فایر های هدفون در سال 2024

7 روز پیش
مشخصات آیفون SE 4 لو رفت؛ از نمایشگر ۶۰ هرتز تا هوش مصنوعی

مشخصات آیفون SE 4 لو رفت؛ از نمایشگر ۶۰ هرتز تا هوش مصنوعی

2 هفته پیش
گردنبند قاب عکس

جدیدترین مدل های گردنبند قاب عکس 2024

1 هفته پیش
گوشواره طرح خورشید

جدیدترین مدل های گوشواره طرح خورشید 2024

2 هفته پیش
انگشتر طلای طرح گل

بهترین و جدیدترین مدل های انگشتر طلای طرح گل 2024

2 هفته پیش
گردنبند دخترانه طلا طرح

جدیدترین مدل های گردنبند دخترانه طلا طرح فیل 2024

2 هفته پیش